Hakkımızda

 

Sabris Avize & Abajur, 2008 yılında abajur imalatçısı olarak sektöre giriş yapmıştır. Oteller için masa abajuru, tavan,aplik ve lambader, lobi ve arka bahçesi için mekana uygun tasarımlar hazırlayarak bir konsept eşliğinde işlerini teslim etmiştir. Cafe, restoran, bar, lokantalar ve çeşitli dekorasyon malzemesi satan firmalar için, onların mekanlarından duvar kağıtlarında yer alan, ortama uyum sağlaması açısından çeşitli ebatlarda tavan aydınlatmaları ve aplikler çeşitli aydınlatma ekipmanları imal edilmiştir, yine mobilya mağazalarının sattıkları ürünlerdeki koltuk kumaşı ya da perde kumaşlarından, konsepte uygun masa abajuru ayaklı lambaderler, tavan aydınlatmaları üretilerek ortamı daha butik hale getirdik, evler için kişinin isteği ölçüde ve kumaşta, her ebatta abajurlar üreterek parakende de özenli hizmetimizde devam etmekteyiz.

Sabris Avize & Abajur, 2011 yılından itibaren her ebatta ve renkte avize üretmeye başlamıştır. Avize, abajur, tava aydınlatmaları, lambader imalatına yelpazesine eklenmiştir. Bugün halen büyük çaplı otel, restoran, düğün salonu, konferans ve toplantı salon aydınlatmasında düğün salonu, organizasyon firmaları için gelin yolu, şamdan imalatı, cami avizesi imalatı ile yoluna sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Sabris Avize & Abajur, antika tüm aksesuarlarınızı abajur ve lambader gibi aydınlatma ekipmanlarına çevirerek gündelik yaşamınızda antika yanı başınızda kullanıma hazır hale getirmeye devam etmekteyiz. Antika ürünlerimiz, vazolar, şamdanlar, biblolar, dikiş makineleri, ibrik, gaz lambası, testi vs. tüm antika ürünlerimiz birer abajura çevrilerek yaşam bulur. Tüm antika avizeler onarılır, bakımı yapılır.

Sabris Avize & Abajur, 2012 yılında ayna ve dresuar takımları imalatı ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam edecektir. İstediğiniz ebatta ve renkte ayna, tırnak ve dresuar takımları, imal etmekteyiz aynı zamanda Osmanlı tuğrası, Nas- Felak surelerinin yazılı olduğu panolar üretmekteyiz…

Sabris Avize&Abajur, önümüzdeki yıllarda da müşteri memnuniyetini ön planda tutmak sizlere en iyi şekilde, dürüst çalışma prensibi anlayışıyla hizmet vermeye devam edecektir.